Press "Enter" to skip to content

مصاحبه با استیون شنور ، نویسنده “رژیم واقعی”

مصاحبه با Steven A. Schnur ، MD

نویسنده کتاب رژیم واقعی: با برنامه ساده ، سالم و اثبات شده متخصص قلب ، وزن خود را برای همیشه از دست بدهید

اوری (2006)

شابک 9781583332504

بررسی شده توسط Cherie Fisher برای Reader Views (5/07)

دکتر تیلر R. Tichelaar از Reader Views امروز توسط دکتر Steven A. Schnur ، نویسنده “رژیم واقعیت” ، ملحق می شود.

دکتر استیون شنور ، بنیانگذار بزرگترین عمل قلب در فلوریدا جنوبی ، پس از مشاهده بسیاری از بیماران خود “یو یو” در رژیم های غذایی که منجر به عوارض جانبی تهدید کننده سلامتی می شود ، برنامه موفقیت آمیز خود را که در “رژیم واقعی” توصیف شده است ، توسعه داد.

تایلر: از شما تشکر می کنم که امروز به من ملحق شدید ، دکتر شنور. شما می گویید “رژیم واقعی” را نوشته اید زیرا از همه رژیم های ناسالم غافلگیر شده اید. برای شروع ، به نظر شما بزرگترین اشتباهی که افراد هنگام تلاش برای رژیم گرفتن مرتکب می شوند چیست؟

دکتر شنور: ابتدا ، اشتباهی که مردم مرتکب می شوند این است که آن را به عنوان رژیم غذایی در نظر می گیرند و نه تغییر در شیوه زندگی. تغییر نحوه غذا خوردن نباید یک راه حل موقت باشد. باید یک تغییر در زندگی باشد یادگیری نحوه سالم ماندن تا پایان عمر و دکتر متخصص قلب در مشهد عدم افراط در رژیم غذایی یک رویکرد سالم برای کاهش وزن و سلامتی است. تصور غلط دوم این است که آنها باید سریع وزن خود را کاهش دهند. کاهش سریع وزن سالم نیست و پایدار نیست ، هرچه سریعتر وزن خود را کاهش دهید ، می توانید با کنار گذاشتن رژیم ، وزن خود را بیشتر کنید. یک رویکرد صحیح یک رویکرد سالم و آهسته است که حدود 2 پوند در هفته است.

تایلر: در “رژیم واقعی” شما چندین افسانه رژیم غذایی و ورزش موجود را رد کردید. کمی درباره بزرگترین اسطوره ها و دلیل افسانه بودن آنها توضیح می دهید؟

دکتر شنور: این یک افسانه است که رژیم های غذایی با پروتئین بالا مثرترین هستند. این افسانه همچنین به متعصبین “کم کربوهیدرات” پاسخ خواهد داد. جایگزینی کربوهیدرات ها با پروتئین نه تنها احتمال ابتلا به کتوز را افزایش می دهد ، بلکه می تواند کلسیم استخوان ها را از بین ببرد و خطر ابتلا به سنگ کلیه را افزایش دهد. از نظر اثربخشی ، رژیم های غذایی با پروتئین بالا از نظر کربوهیدرات کم هستند و شما را در وضعیت کتوز قرار می دهد که در آن وزن زیادی از دست می دهید و ماهیچه های بدون چربی می سوزانید. برخلاف آنچه اغلب به ما اعلام می شود ، خوردن پروتئین بیشتر باعث افزایش عضله نمی شود ، به خصوص اگر در حال تمرین نیستید.

ما اغلب می شنویم که در رژیم کم کربوهیدرات ، می توانید به میزان دلخواه پروتئین و چربی بخورید و همچنان وزن خود را کاهش دهید. دلیل کاهش وزن افراد در این رژیم ها این است که آنها یک دسته کامل از غذاها (کربوهیدرات) را حذف کرده و از پروتئین سیر می شوند ، بنابراین ناخواسته شروع به محدود کردن مقدار غذایی می کنند. با این حال ، در زمان اضافه کار ، شما از خوردن بیکن و تخم مرغ مریض می شوید و می خواهید نان تست همراه صبحانه یا سیب زمینی همراه شام ​​خود داشته باشید ، بنابراین کالری بیشتری اضافه می کنید ، اما همچنان غذاهای چرب می خورید و بنابراین وزن خود را افزایش می دهید. خطر این رژیم ها می تواند پوکی استخوان ، نقرس ، بیماری کلیوی و همه مشکلات قلبی عروقی ناشی از خوردن مقدار زیادی چربی باشد.

بزرگترین افسانه ورزش که اغلب شنیده می شود این است: “اگر وزنه بزنم ، ماهیچه می سازم و وزن کم می کنم ، زیرا ماهیچه کالری بیشتری نسبت به چربی می سوزاند.” هنگام تلاش برای کاهش وزن ، بلند کردن وزنه م theثرترین استفاده از زمان ورزش شما نیست. این درست است که ماهیچه کالری بیشتری نسبت به چربی می سوزاند. تفاوت بسیار کمتر از چیزی است که در کلاس ایروبیک می سوزانید.